TAŃCOBAJKI

TAŃCOBAJKI. Bajki opowiedziane tańcem, tańce  tworzące bajkę. 

 

favicon Kolorowe kapelusze !

favicon Autorska muzyka !

favicon Pasjonujące tańce !

 

Więcej na: tancobajki.pl

 

3 Komentarze

  1. „Czerwony Kapturek’ – świetna zabawa dla dzieci. Mój synek Bartosz uczestniczył w przedstawieniu na zakończenie roku w przedszkolu. Często śpiewa piosenkę wilka i daje popis tańca przy całej rodzinie.Zachęcam wszystkich do udziału w TAŃCOBAJKACH!

  2. Tańcobajki zawitały do Przedszkola nr 56 w Lublinie.Pan Dawid ma fantastyczny kontakt z dziećmi, potrafił nawet najbardziej „opornych” Przedszkolaków wciągnąć w świat Czerwonego Kapturka. Dzieciaki zaciekawione, zaangażowane, roztańczone i co najważniejsze uśmiechnięte od ucha do ucha.Polecam Tańcobajki z całego serducha!!! A piosenka „Tego dnia szumiał las” towarzyszyła przez cały dzień nie tylko dzieciom 🙂

  3. Serdecznie polecam tańcobajki!Byłam wraz z córką na „Czerwonym kapturku” Pana Dawida, było wesoło, miło i muzycznie.Dużo angażowania wszystkich dzieci w trakcie przedstawienia.Były ciekawe i kolorowe kapelusze, a każde dziecko mogło przez chwilkę wcielić się w jakąś postać.Julka wyszła zachwycona i cały czas śpiewała pioseneczkę „Tego dnia szumiał las…”. Cudownie było!!!Polecam serdecznie!!!Bardzo dziękujemy Panie Dawidzie i prosimy o więcej takich bajek!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *